Młodszy Specjalista ds. Reasekuracji

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Główne zadania na stanowisku:
  • współpraca przy obsłudze największych ryzyk Spółki: zawieranie, ewidencja i obsługa umów reasekuracji,
  • współudział w wypracowywaniu rozwiązań zapewniających optymalną architekturę ochrony reasekuracyjnej Spółki,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z reasekuratorami i brokerami reasekuracyjnymi, umożliwiających prowadzenie skutecznych negocjacji,
  • dokumentowanie, modelowanie i raportowanie wielkości, zdarzeń i scenariuszy w zakresie reasekuracji.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny), umożliwiającej swobodne prowadzenie rozmów i korespondencji,
  • proaktywnej postawy oraz chęci do nauki,
  • analitycznego podejścia do zadań i krytycznego myślenia,
  • umiejętności koordynowania wielu obszarów jednocześnie,
  • samodzielnego podejmowania decyzji.

Oferujemy:
  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,
  • umowę o pracę,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.
  • Numer ogłoszenia: 63266823
  • Data wyróżnienia: 20 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 20 lutego 2020
  • Aktualizacja: 20 lutego 2020
  • Wyświetleń: 1 139
  • Wyświetleń na liście: 47 663