Młodszy Specjalista ds Rekrutacji 360°

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Agencje pracy,
Hr,
Sprzedaż b2b
Poziom stanowiska
Praktykant / stażysta,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 7 dni temu

Jako #myway Joanna Zioło, wspieram swoich Klientów w rekrutacji najlepszych pracowników, kiedy Oni w tym czasie mogą zająć się biznesem - tym, na czym znają się najlepiej.

Obecnie w związku z rozwojem działalności poszukuję zaangażowanej i zorientowanej na cel osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna

Nowa osoba w zespole zostanie w pełni przeszkolona, by samodzielnie móc realizować swoje zadania. Zawsze jednak może liczyć na wsparcie mentora! Zadania realizuje zdalnie, jednak raz w tygodniu spotykamy się zespołowo.

Obowiązki:

·        Pozyskiwanie Kandydatów na zlecone stanowiska, budowanie pozytywnych relacji,
·        Prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych przez telefon,
·        Przygotowywanie raportów i zestawień,
·        Rozbudowywanie bazy Kandydatów,
·        Doradztwo dotyczące rynku pracy i dokumentów aplikacyjnych,
·        Aktywne promowanie firmy, organizacja i prowadzenie prezentacji oraz spotkań,
·        Tworzenie strategii rozwoju firmy.

Wymagania:

  • Idealnie, jeśli studiujesz psychologię, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne kierunki,
  • Chcesz się rozwijać w obszarze HR i rekrutacji (może zaczynasz dopiero, albo chcesz się przebranżowić?),
  • Masz doświadczenia w prowadzeniu rozmów sprzedażowych,
  • Dobrze czujesz się w Social Mediach,
  • Jesteś osobą proaktywną, z pomysłami, ale i samodzielną,
  • Nie brakuje Ci zaangażowania i dobrej organizacji pracy,
  • Jesteś osobą ambitną, która dąży do realizacji postawionych sobie celów.

Oferuję:

  • Umowę zlecenie na okres próbny 3 miesięcy (później elastyczne formy współpracy),
  • Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy (podstawa i co miesięczne premie),
  • Pracę zdalną, z cotygodniowymi spotkaniami w elastycznej formule – do pogodzenia ze studiami, czy innymi obowiązkami (istnieje też możliwość rozliczenia praktyk),
  • Ogromną dawkę praktycznej wiedzy i partnerskie podejście, gdzie Twoje pomysły mają znaczenie,
  • Na koniec współpracy referencje.
Zainteresowana/y? Aplikuj poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/1dqU4u26jnWeRnec1ef1ySwura-tJrEEAOdsPaMlLvPE/edit

zobacz klauzule
Ogłoszenie standardowe
795142... Zadzwoń
a...@gmail... Wyświetl e-mail
#myway Joanna Zioło
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Ważne jeszcze 6 dni (do 03.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63427652
  • Data wyróżnienia: 20 maja 2020
  • Data wprowadzenia: 20 maja 2020
  • Wyświetleń: 1 260
  • Wyświetleń na liście: 6 280
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS