Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Kontroling,
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Zdalna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 6 miesięcy temu

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad całością kwestii finansowych prowadzonych przez Kancelarię, w tym nad procesem przepływu informacji finansowych
  • sporządzanie dokumentów księgowych i rozliczeniowych
  • sporządzanie raportów, analiz i zestawień danych
  • zarządzanie systemem rejestracji pracy i rozliczeń finansowych: nadzór nad bazą klientów i projektów, kontrola dostępów i uprawnień, nadzór i realizacja procesu rozliczeń
  • kontrolowanie stanu rozrachunków z kontrahentami

Profil kandydata:
  • student studiów wyższych I lub II stopnia, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość (może być w trakcie studiów dziennych)
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i organizacyjne
  • bardzo dobra znajomość MS excel
  • samodzielność, dokładność, terminowość
  • otwartość na nowości i udogodnienia technologiczne

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez łączenie studiów dziennych i pracy – elastyczność w zakresie realizacji zlecenia
  • współpraca zdalna w oparciu o umowę zlecenie
  • praca w niepełnym wymiarze godzin, początkowo ok. 20h tygodniowo z późniejszą możliwością do 40h (pełen wymiar)
  • bieżące wsparcie zewnętrznego biura księgowo-podatkowego odpowiedzialnego za prowadzenie KPIR Kancelarii
  • rozwój zawodowy w ramach specjalności MŚP
  • wsparcie w zakresie szkoleń i warsztatów
  • dofinansowanie karty Multisport
Informacje o firmie
Kancelaria została założona w 2013 roku i koncentruje swoje działania na wybranych dziedzinach prawa związanych z obrotem gospodarczym. Tworzymy szesnastoosobowy zespół doświadczonych radców prawnych i adwokatów, który jest wspierany przez aplikantów radcowskich i zespół administracji. Nasza siedziba znajduje się w biurowcu C200 Office w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 163.

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym transakcjach typu M&A (mergers & acquisitions), projektach z obszaru nieruchomości i inwestycji budowlanych, nowych technologii, odnawialnych źródeł energii, przemysłu stoczniowego i offshore, prawa spółek, a także prawa bankowego i rynków kapitałowych. Poza doradztwem i zastępstwem prawnym oferujemy wsparcie w negocjacjach handlowych, zarówno z polskimi, jak i międzynarodowymi kontrahentami.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64669630
  • Data wyróżnienia: 18.01.2022
  • Data wprowadzenia: 18.01.2022
  • Aktualizacja: 18.01.2022