Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

BPO Champions to spółka świadcząca usługi outsourcingu procesów biznesowych dla spółek należących do Grupy Omida będącej w czołówce największych przedsiębiorstw działających na rynku TSL w Polsce, cały czas dążąc do zwiększania swojego zasięgu W ramach współpracy BPO Champions oferuje outsourcing księgowości, administrację kadrowo-płacową, usługi IT, elektroniczny obieg dokumentów, doradztwo biznesowe.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
- rozliczenia zobowiązań wynikających ze współpracy Grupy Omida z podwykonawcami,
- działania weryfikacyjne i operacyjne na platformie obsługującej skonto,
- komunikowanie się z kontrahentami w obszarach związanych z wykonywanymi rozliczeniami,
- weryfikacja dokumentacji niezbędnej dla poprawnego rozliczenia,
- współpraca z innymi działami back-office oraz oddziałami i spółkami należącymi do Grupy.

Wymagania:
- wyższego wykształcenia, m.in. licencjat (ew. w trakcie studiów zaocznych),
- doświadczenia w pracy wymagającej kontaktu z Klientem, preferowane branże B2B,
- znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie (poziom min. B1) - warunek konieczny,
- znajomość pakietu MS Office,
- zorientowanie na jakość pracy - dokładność, skrupulatność, obowiązkowość, terminowość i punktualność,
- umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w działaniu,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- umiejętność współpracy i komunikacji w zespole oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
- doświadczenie w obszarach finansowych mile widziane,

Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, wciąż dynamicznie się rozwijającej,
- umowa o pracę na pełen etat,
- stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz kwartalny system premiowy,
- pracę w godzinach 8.00-16.00,
- wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych Specjalistów,
- pracę w firmie nagrodzonej Diamentami Forbes, tytułem Pracodawcy Pomorza oraz zdobywcy certyfikatu Great Place To Work w 2023 r.
- nowoczesne biuro zlokalizowane w Olivia Business Centre,
- pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karty Multisport),
- zniżki na studia,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach oraz współpracę z doświadczonym Zespołem i Specjalistami z innych Działów back-office.

Zapraszamy do aplikowania na adres [ukryte]

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BPO CHAMPIONS sp. z o.o. al.Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.