Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń na Życie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 dni temu

Główne zadania na stanowisku:
  • aktywne wsparcie brokerów ubezpieczeniowych w sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie,
  • współpraca z pracownikami Przedstawicielstw Korporacyjnych ERGO Hestii w obszarze ubezpieczeń na życie,
  • akceptacja odstępstw, wsparcie w negocjowaniu warunków zawarcia umów ubezpieczenia zgodnie z pełnomocnictwem,
  • realizacja planów sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • analitycznego podejścia do zadań,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży ubezpieczeń na życie,
  • wykształcenia wyższego (kierunki finansowe lub ekonomiczne),
  • silnej motywacji do realizacji wytyczonych celów,
  • zdolności interpersonalnych oraz umiejętności budowania relacji biznesowych,
  • gotowości do pogłębiania wiedzy z zakresu ubezpieczeń korporacyjnych.

Oferujemy:
  • pracę w firmie będącej viceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,
  • umowę o pracę,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 13 godzin temu
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualizacja: 14 dni temu
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.
Adres
Sopot Wyścigi / Karlikowo
Hestii 1
Ważne jeszcze 8 dni (do 04.03.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Myślisz o aplikowaniu do pracy w ERGO Hestii? Świetnie! Chętnie Cię poznamy. Chętnie opowiemy Ci też trochę o nas. Działamy na polskim rynku już 28 lat - początki ERGO Hestii sięgają 1991 roku. W tamtym czasie, krótko po wielkim przełomie...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Sopot
Ulica i nr
Hestii 1
NIP
5850001690
ergohestia.pl/
  • Numer ogłoszenia: 63229720
  • Data wyróżnienia: 19 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 5 lutego 2020
  • Aktualizacja: 20 lutego 2020
  • Wyświetleń: 1 570
  • Wyświetleń na liście: 83 379
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku