Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Marketingu Handlowego

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Chcesz rozwijać swoje umiejętności marketingowe jako samodzielny specjalista? Zapraszamy w szeregi doświadczonego zespołu, który aktywnie wspiera rozwój sieci Aptek Gemini oraz największej Apteki Internetowej w Polsce.

Zakres zadań:
  • aktywna sprzedaż narzędzi marketingowych stałemu portfelowi kontrahentów,
  • planowanie budżetów marketingowych kontrahentów,
  • współpraca z dostawcami, budowanie relacji oraz ustalanie długofalowych działań,
  • współpraca z zespołem Apteki Internetowej w zakresie zsynchronizowania działań marketingowych,
  • dbanie o aktualność i atrakcyjność oferty marketingowej.
Oczekujemy:
  • doświadczenia na posobnym stanowisku, sprzedaż powierzchni reklamowych,
  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w sprzedaży B2B (w marketingu/ trade marketingu),
  • wysokich umiejętności negocjacyjnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych (w tym asertywności),
  • otwartości na wyzwania i umiejętności elastycznego reagowania na zmiany,
  • analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w zespole przy jednoczesnej samodzielnej realizacji zadań,,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64604535
  • Data wyróżnienia: 15.03.2022
  • Data wprowadzenia: 02.12.2021
  • Aktualizacja: 15.03.2022