Młodszy specjalista/ Specjalista ds. administracji i kadr

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: ADM/06/2022/GDA

Zadania i obowiązki na stanowisku:
  • bieżąca obsługa sekretariatu Spółki
  • współpraca z podmiotami kooperującymi ze Spółką (m.in. usługodawcy, dostawcy, serwisanci)
  • zamawianie materiałów niezbędnych do funkcjonowania biura oraz kontrola i ewidencjonowanie dostaw przedmiotowych produktów
  • obsługa wizyt gości (m.in. rezerwacja hoteli, przygotowywanie spotkań biznesowych, awizacja etc.)
  • organizowanie podróży służbowych i ich rozliczanie
  • obsługa dokumentacji zatrudnieniowej oraz personalnej
  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy
  • umawianie badań medycyny pracy oraz obsługa zagadnień BHP
Nasze oczekiwania:
  • obsługa komputera i bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel)
  • zaangażowanie i chęć nauki
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność obsługi spotkań
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w dziale kadr będzie dodatkowym atutem

Naszym Pracownikom oferujemy:
  • umowę o pracę poprzedzoną 3-miesięcznym okresem próbnym
  • pracę w przyjaznej atmosferze w małym zespole
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • benefity pracownicze
  • pracę w biurze w Gdańsku, z niepowtarzalnym widokiem na panoramę trójmiejskiego wybrzeża

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie swojego CV na adres: [ukryte] .

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Informacje o firmie
www.coldstoregda.pl

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64897836
  • Data wprowadzenia: 30.06.2022