Młodszy Specjalista w Departamencie Ubezpieczeń na Życie

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 dni temu

Główne zadania na stanowisku:
  • pełnienie roli opiekuna klienta biznesowego,
  • kompleksowa obsługa umów grupowego ubezpieczenia na życie (udzielanie informacji, obsługa posprzedażowa, wyjaśnianie spraw rozliczeniowych),
  • współpraca i bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z pełnomocnikami klienta biznesowego, pracownikami terenowymi oraz pośrednikami (agenci, brokerzy).

Od Kandydatów oczekujemy:
  • proaktywnej postawy, szukania rozwiązań,
  • komunikatywności i wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • rzetelności i poczucia odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań,
  • dobrej organizacji czasu pracy, w tym umiejętności pracy pod presją czasu,
  • wiedza w zakresie ubezpieczeń na życie i doświadczenie w obsłudze klienta będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji z możliwościami dalszego rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • pakiet benefitów: w tym dofinansowania obiadów, bezpłatna siłownia i wiele innych.

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualizacja: 10 dni temu
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.
Adres
Sopot Wyścigi / Karlikowo
Hestii 1
Ważne jeszcze 7 dni (do 17.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Myślisz o aplikowaniu do pracy w ERGO Hestii? Świetnie! Chętnie Cię poznamy. Chętnie opowiemy Ci też trochę o nas. Działamy na polskim rynku już 28 lat - początki ERGO Hestii sięgają 1991 roku. W tamtym czasie, krótko po wielkim przełomie...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Sopot
Ulica i nr
Hestii 1
NIP
5850001690
ergohestia.pl/
  • Numer ogłoszenia: 63076072
  • Data wyróżnienia: 3 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 3 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 459
  • Wyświetleń na liście: 23 411
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku