Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Młodszy specjalista w Dziale Zarządzania Zapasami

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 29 dni temu | Nr ref: 44/GL/19

Najważniejsze zadania:
codzienna analiza danych dotyczących sprzedaży, zakupów i produkcji pod kątem ich wpływu na poziom i strukturę zapasów
• wsparcie w procesie planowania i optymalizacji struktury zapasów operacyjnych i zapasów obowiązkowych
• doskonalenie narzędzi analitycznych, modyfikacja i wdrażanie usprawnień
• współpraca z komórkami organizacyjnymi Grupy LOTOS w zakresie ustalania i aktualizacji założeń planistycznych
• udział w przygotowaniu analiz i bieżących raportów dotyczących obszaru zarządzania zapasami
• udział w przygotowaniu sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych

Co jest dla nas ważne:
• wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: logistyka, ekonomia, ekonometria
• minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• wysokie zdolności analityczne
• umiejętność analizowania danych liczbowych oraz formułowania wniosków
• bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office
• mile widziana znajomość Excel Power Query, Excel Power Pivot i SAP

• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Co sprawia, że warto do nas dołączyć:
• umowa o pracę
• interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
• atrakcyjny pakiet Benefitów:
- opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
- Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
- możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS
- firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
• współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
• możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy
Informacje o firmie
Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem Grupy LOTOS stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Dzięki najnowocześniejszym instalacjom w Europie nasza firma przerabia ponad 10 mln ton ropy rocznie. Jesteśmy liderem branży paliwowej, dbamy o bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju, jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

Adres
Gdańsk Rudniki
Elbląska 135
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Finanse / Bankowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 62272089
  • Data wprowadzenia: 11 lutego 2019
  • Aktualizacja: 20 lutego 2019
  • Wyświetleń: 371
  • Wyświetleń na liście: 4 441