Młodszy/a Specjalista | Specjalistka ds. HR

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 23 dni temu

Jeśli jesteś osobą otwartą na dynamiczne środowisko pracy, szukającą ciekawych wyzwań w obszarze kadr, HR i rekrutacji... U nas znajdziesz niepowtarzalną okazję do rozwoju! Do zespołu HR poszukujemy osoby odpowiedzialnej za obszar kadrowy (rozliczenia czasu pracy i przygotowanie danych do wypłat) oraz wsparcie procesu rekrutacyjnego w branży e-commerce, z możliwością rozwinięcia skrzydeł w obszarze Employer Brandingu. Aplikuj do naszego zespołu już dziś!

Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy biurowej;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Wykształcenie związane z obszarem HR lub zbliżone;
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe wsparcie działu w obszarze HR: przygotowywanie umów, aneksów, ewidencja godzin, opracowywanie procedur HR na bazie tworzących się procesów HR, korespondencja z urzędami oraz codzienna współpraca z Biurem Rachunkowym obsługującym Firmę;
Mile widziane:
  • Doświadczenie w rozliczaniu kontraktów B2B;
  • I przede wszystkim pasja do tematu!
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osiągania ambitnych celów;
  • Elastyczne formy zatrudnienia: w oparciu o kontrakt B2B;
  • Przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół;
  • Ruchome godziny rozpoczynania pracy: u nas nie ma "spóźnień".
  • Nowocześnie wyposażone biuro (Gdynia, Redłowo).

Informacje o firmie
Gonito to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się Firma. Od ponad pięciu lat aktywnie działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie sprzedażowej w Europie. Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako lider na rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami w Polsce i Europie oraz dynamicznym rozwojem, poszerzamy nasz już ponad 150-osobowy Zespół i zapraszamy do niego również Ciebie!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64955636
  • Data wyróżnienia: 13.09.2022
  • Data wprowadzenia: 10.08.2022
  • Aktualizacja: 06.09.2022