Mobilny Przedstawiciel ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy

Aktualizacja: 16 dni temu

Wymagania:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie  klientów biznesowych z segmentu MSP
  • Sprzedaż ubezpieczeń grupowych oraz opieka nad portfelem
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Nationale-Nederlanden wśród klientów biznesowych

Obowiązki:

Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści:

  • Stały dochód podstawowy plus jeden z najkorzystniejszych systemów premiowych na rynku (bez limitu)
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Kartę paliwową, laptop, telefon komórkowy, drukarkę
  • Wsparcie asystenckie Call Center oraz narzędzia prospectingowe
  • Dostępność leadów
  • Program szkoleń dopasowany do potrzeb
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • Współpracę z marką, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów
  • Dodatkowo dla najlepszych wyjazdy zagraniczne i inne nagrody

Oferujemy:

Możesz do nas dołączyć, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • Gotowość do pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B

Ogłoszenie podstawowe
Nationale-Nederlanden
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 76 dni (do 24.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63338141
  • Data wyróżnienia: 24 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 24 marca 2020
  • Aktualizacja: 9 kwietnia 2020
  • Wyświetleń: 151
  • Wyświetleń na liście: 3 793
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku