Ogłoszenie nieaktualne

Montaż elementów lamp

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: PROD/2023/GD

Manbroker Sp. z o.o  poszukuje  dla swojego klienta  renomowanego  producenta  przemysłowych opraw oświetleniowych  i akcesoriów montażowych osoby na stanowisko:

                                    Pracownik produkcji - montaż elementów lamp

Obowiązki:
  • montaż podzespołów i zespołów zgodnie z dokumentacją techniczną lub specyfikacją,
  • dbałość o jakość wytwarzanego produktu,
  • stosowanie niezbędnych narzędzi montażowych i pomiarowych,
  • praca przy montażu w zespole produkcyjnym/montażowym zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki,
  • osiąganie ustalonych celów jakościowych i ilościowych,
  • wykonywanie innych zadań powierzonych przez Przełożonego, zgodnie z zakresem zadań komórki organizacyjnej.

Wymagania:
  • umiejętności manualne
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • dokładność oraz skrupulatność, sumienność,
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 5.50-14.50 i w wybrane soboty
  • kobiety - mile widziane
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • szkolenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki