Montażysta drzwi wewnętrznych / firma montująca drzwi

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Firma Centrum Parkietowe poszukuje do pracy montera drzwi, ekipy montującej drzwi ( nawet dodatkowo - kilka zleceń w miesiącu )
Praca dla osób ceniących sobie dokładność.
Szukamy osób jak i ekipy z doświadczeniem.

Wymagamy od kandydatów:
 -sprawności fizycznej,
 -staranności,
 -punktualności,
 -zaangażowania,
 -umiejętności obsługi elektronarzędzi,
 -braku nałogów,
- precyzyjności,
 -prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
 -odpowiedzialności za powierzone zadania,

Oferujemy:
 pracę w stabilnej firmie cieszącej się wysokim uznaniem w branży budowlanej i nie tylko,
 praca przy montażu drzwi, 
 atrakcyjne wynagrodzenie(w zależności od doświadczenia i zaangażowania - wszelkie warunki do dogadania),
 przyjazną atmosferę,

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij krótki opis swoich umiejętności i doświadczenia na adres [ukryte] oraz cv ze zdjęciem.Proszę o przesyłanie CV zawierającą numer telefonu i klauzulą zawartą poniżej:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Informacje o firmie

Firma Centrum Parkietowe zajmuje się podłogami od 1991r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy możliwość zaoferować Państwu najwyższą jakość materiałów oraz jakość wykonanych podłóg. Nasi wyszkoleni fachowcy dadzą Państwu pewność i zaufanie podczas realizacji Waszych obiektów. Optymalny serwis, bezpłatna pomoc w planowaniu i dostarczenie informacji jest dla nas sprawą oczywistą.
 
Należąc do Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy zwracamy ogromną uwagę na jakość stosowanych materiałów, ale i profesjonalne przygotowanie naszych pracowników. Jednak naszym największym atutem jest doświadczenie, które zbieraliśmy przez lata zarówno na rynku Polskim jak i Europejskim, a profesjonalizm firmy podkreśla również wiedza udoskonalana i ciągle pogłębiana na licznych szkoleniach.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64407027
  • Data wprowadzenia: 3 sierpnia 2021
  • Wyświetleń: 152
  • Wyświetleń na liście: 2 595