Ogłoszenie nieaktualne

Montażysta Video

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Kogo szukamy?
Szukamy dynamicznej, kreatywnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Montażysty Filmowego w naszej agencji marketingowej specjalizującej się w branży stomatologicznej. Idealny kandydat to osoba, która posiada doświadczenie i biegłość w montażu filmowym, ze szczególnym uwzględnieniem mediów cyfrowych.

Oczekujemy, że potrafisz biegle posługiwać się Adobe Premiere Pro oraz After Effects - jest to warunek konieczny. Ważna jest również Twoja kreatywność, polot oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole. Liczymy na Twoją umiejętność łączenia funkcjonalności z nieskrępowaną kreatywnością.

Zakres Obowiązków:
  1. Montaż i edycja materiałów filmowych oraz tworzenie animacji video.
  2. Wybór i obróbka materiałów redakcyjnych, takich jak wywiady filmowe.
  3. Stabilizacja, koloryzacja i synchronizacja dźwięku w materiałach video.
  4. Współpraca z zespołem w realizacji projektów oraz koordynacja czasowa i jakościowa z podwykonawcami.
  5. Stała komunikacja z zespołem projektowym, w tym raportowanie z przebiegu prac i generowanie raportu zbiorczego z realizacji zadań na koniec dnia roboczego.
Czym będzie zajmować się Montażysta Filmowy:
Tworzeniem treści video do celów marketingu cyfrowego, takich jak treści na media społecznościowe, strony WWW, wydarzenia. Dodatkowo, zakres obowiązków będzie obejmować cykliczne wyjazdy do naszych klientów, gdzie kandydat będzie mieć możliwość stania za kamerą i pracy z klientami.
Jeśli jesteś kreatywnym i dobrze zorganizowanym profesjonalistą, szukasz stabilnej pracy i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to czekamy na Twoją aplikację!

Informacje o firmie
Rebel Artistry to agencja marketingowa 360 z 12 letnim doświadczeniem w tworzeniu i prowadzeniu kampanii stricte dla branży medycznej. Tak duże doświadczenie, skupienie się na wąskiej specjalizacji oraz nieustanne dążenie do zapewnienia najwyżej jakości usług pozwoliło nam nawiązać stałą współpracę z liderami branży. Przez dwanaście lat naszego istnienia mieliśmy przyjemność współpracować z czołówką klinik oraz instytucji szkoleniowych w Polsce. Z większością pracujemy na stałe od lat. Mamy naprawdę fajnych klientów, z którymi łączą nas przyjacielskie relacje. Nasze doświadczenie i profesjonalizm, zostały dostrzeżone również przez światowych czołowych producentów sprzętu medycznego, dla których z dużym powodzeniem od wielu lat realizujemy kampanie o globalnym zasięgu. W związku z coraz większą ilością realizowanych działań, poszukujemy osoby, która swoim doświadczeniem wesprze oraz pomoże się dalej rozwijać naszemu zespołowi PPC. Będzie to w głównej mierze polegać na wsparciu w bieżącej obsłudze i optymalizacji obecnych kampanii. W swojej pracy będziesz miał okazję współpracować z ludźmi z całego Świata i kreować kampanie o globalnych zasięgach.

Aktualizacja: 17.08.2023