Ogłoszenie nieaktualne

Monter-Spawacz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Praktykant / Stażysta

Firma Gebwell produkuje i sprzedaje urządzenia zaprojektowane do podłączenia do sieci ciepłowniczej (węzły ciepłownicze) oraz wykorzystujące gruntowe źródła ciepła (pompy ciepła). Z naszych usług korzystają specjaliści HVAC oraz inni specjaliści z branży budowlanej dla których oferujemy gotowe rozwiązania.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko monter-spawacz węzłów cieplnych.

OBOWIĄZKI:
- spawanie rur i konstrukcji stalowych
- przygotowywanie elementów do spawania
- montaż instalacji ciepłowniczych, wod.-kan, CO

WYMAGANIA:
- umiejętność czytania rysunku technicznego i schematu hydraulicznego
- umiejętność montażu i uszczelniania połączeń gwintowych oraz kołnierzowych
- umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami
- zaangażowanie i chęć do pracy

OFERUJEMY:
- umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- praca w nowoczesnym obiekcie z pełnym zapleczem socjalnym,
- system 1-zmianowy,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia i specjalizacji,
- grupowe ubezpieczenie na życie,
- premie świąteczne.
-zfśś

Możliwość przyuczenia i szkolenia.

Zapraszam do składania CV na maila [ukryte]

Aktualizacja: 24.07.2023