Monter Instalacji Automatyki

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Praca za granicą
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Edukacja:
- Ukończona szkoła zawodowa lub technikum na jednym z kierunków: elektryka, elektronika, elektromechanika, mechatronika, automatyka lub podobne.

Zadania i obowiązki:
- Montaż instalacji elektrycznych na maszynach przemysłowych
- Podłączanie szaf sterowniczych i podzespołów elektrycznych
- Modyfikacja i serwis instalacji linii automatyki przemysłowej
- Wsparcie podczas rozruchu maszyn przemysłowych
- Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
- Współpraca z projektantami, robotykami, programistami i monterami podczas budowy
i rozruchu maszyn

Wymagania:
- Podstawowa wiedza z zakresu elektryki lub automatyki
- Zdolności manualne
- Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi
- Prawo jazdy kategorii B
- Otwartość na zagraniczne wyjazdy służbowe (ok. 60-70% czasu pracy)
- Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Umiejętność pracy w zespole
- Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako elektryk, znajomość standardów i budowy linii i maszyn przemysłowych, umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (schematy elektryczne), aktualne uprawnienia SEP, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Co oferujemy?
- Ciekawą pracę i projekty pełne technicznych wyzwań dla liderów branży motoryzacyjnej, maszynowej, czy intralogistyki
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, a także ambitne i ciekawe projekty
- Dostęp do najnowocześniejszych technologii i urządzeń z dziedziny automatyki przemysłowej
- Pracę w międzynarodowych zespołach ekspertów z dużym doświadczeniem
- Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi
- Świetną atmosferę w naszym zespole!
- Prywatną opiekę medyczną
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą, która powstała na bazie kilkunastoletniego zawodowego doświadczenia członków zespołu, który ją założył. Wszyscy jesteśmy inżynierami z pasją, wiedzą, doświadczeniem i ambicją.

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemów sterowania dla szeroko rozumianego przemysłu, doradztwem z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych oraz zarządzaniem projektami. Nasze doświadczenie związane jest głównie z przemysłem motoryzacyjnym, intralogistyką oraz automatyką budynkową.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64327449
  • Data wyróżnienia: 15 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 15 czerwca 2021
  • Aktualizacja: 18 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 461
  • Wyświetleń na liście: 8 645