Monter instalacji fotowoltaicznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy budowlani,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy monterów z doświadczeniem lub do przyuczenia.
Miejsce pracy: cała Polska
Nasze oczekiwania:
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • Uprawnienia wysokościowe powyżej 3m lub gotowość do ich zrobienia
  • Sprawność fizyczna
  • Estetyka przy montażach
  • Kultura osobista
  • Dbałości o powierzone pojazdy oraz narzędzia
  • Punktualność oraz sumienność
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Uprawnienia SEP 1kV - mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane
Twoje zadania:
  • Prawidłowe podłączenie paneli fotowoltaicznych
  • Ułożenie stringów DC
  • Wykonanie kompletnej instalacji DC oraz AC
  • Podłączenie oraz skonfigurowanie falownika
  • Pomoc przy montażu konstrukcji pod panele fotowoltaiczne
Oferujemy:
  • Ambitną pracę z perspektywami rozwoju zawodowego
  • Szkolenia branżowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Informacje o firmie
OZE-Biomar S.A. świadczy usługi w obszarze odnawialnych źródeł energii. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę. Nasz wykwalifikowany zespół projektantów przygotowuje projekty instalacji fotowoltaicznych w oparciu o najwyższej jakości komponenty. Są to sprawdzone, nowoczesne technologie – materiały trwałe, bezawaryjne i wydajne, które gwarantują wieloletnie, maksymalne uzyski darmowej energii słonecznej, przynosząc realne oszczędności. Stawiamy na renomowanych światowych producentów najwyższej jakości modułów fotowoltaicznych oraz inwerterów.

Aktualizacja: 12.04.2023