Monter instalacji sanitarnych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 5 dni temu

Monter Instalacji Sanitarnych (wentylacji)
Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko Montera Instalacji Sanitarnych - wentylacji oraz hydraulicznych.

Wymagania
  • doświadczenie (minimum 3 lata ) w instalacji urządzeń i systemów wentylacyjnych oraz hydraulicznych,
  • umiejętność w pracy w zespole,
  • niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
  • znajomość zagadnień związanych z wentylacją oraz klimatyzacją w zakresie instalacji kanałów wentylacyjnych,
  • umiejętność czytania projektów.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawka od 20 zł/h netto z możliwością awansu do 24 zł/h netto
  • praca wyłącznie na terenie Trójmiasta,
  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • praca w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i nabycia bogatych doświadczeń zawodowych,
  • dużą samodzielność w działaniu.
Informacje o firmie
Bora Wentylacje to grono profesjonalistów zajmujących się kompleksową obsługą inwestycji - doradztwem, projektowaniem i wykonawstwem, serwisowaniem różnego typu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Posiadamy doświadczenie w obiektach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Wciąż się rozwijamy, podnosimy swoje kwalifikacje by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Najlepszą rekomendacją naszej działalności jest zaufanie i zadowolenia naszych zleceniodawców.

Czym się zajmujemy:
Instalacja różnego typu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych ( hybrydowa, mechaniczna, system wody lodowej)
Instalacja i rozruch central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Projektowanie i pomiary
Profesjonalne systemy automatyki sterujące

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 14 dni temu
Aktualizacja: 4 miesiące temu
692979 Zadzwoń
b...@bora-... Wyświetl e-mail
BORA WENTYLACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres
Gdańsk Gdynia Sopot
Ważne jeszcze 25 dni (do 12.09.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62786863
  • Data wyróżnienia: 13 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 13 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 154
  • Wyświetleń na liście: 8 023
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS