Monter wentylacji stawka OD 24 ZŁ h/netto

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 30 dni temu

Monter Instalacji Sanitarnych (wentylacji)
Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko Montera Instalacji Wentylacyjnych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Montaż wentylacji w budynkach komercyjnych oraz mieszkaniowych,
  • Montaż kanałów wentylacyjnych,
  • Montaż izolacji kanałów wentylacyjnych,
  • Praca na podstawie planu.
WYMAGANIA:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w instalacji urządzeń i systemów wentylacyjnych,
  • możliwość pracy w delegacji
  • Umiejętność w pracy w zespole,
  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
  • Umiejętności i kompetencje zawodowe.
FIRMA OFERUJE:

- Stawka od 24 zł/h netto z możliwością awansu do 28 zł/h
- praca na terenie Trójmiasta lub delegacje
- umowę o pracę
- Odzież robocza plus zestaw profesjonalnych narzędzi,
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku w młodym zespole
- możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i nabycia bogatych doświadczeń                 zawodowych
- dużą samodzielność w działaniu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule
Ogłoszenie podstawowe
692979... Zadzwoń
b...@bora-... Wyświetl e-mail
BORA WENTYLACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres
Gdańsk Gdynia Sopot
Ważne jeszcze 4 dni (do 26.11.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62903406
  • Data wyróżnienia: 23 października 2019
  • Data wprowadzenia: 25 września 2019
  • Aktualizacja: 12 listopada 2019
  • Wyświetleń: 1 216
  • Wyświetleń na liście: 38 086
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS