Monter instalacji sanitarnych

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Instalacje
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: r.czaja@hydrob.eu

Zakres obowiązków:
  • montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych,
  • instalacja i konserwacja systemów sanitarnych i grzewczych,
  • usuwanie awarii instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych,
  • wykonywanie nowych instalacji oraz modernizacja już istniejących.
Nasze oczekiwania:
  • chęć rozwoju i gotowość do podejmowania wyzwań,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz chęć do pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji i umiejętności.
Informacje o firmie
Hydrob Sp. z o.o.

Jako firma instalatorska z zakresu instalacji wodnych oraz centralnego ogrzewania na rynku działamy już 12 lat.
W tym czasie zrealizowaliśmy wiele inwestycji, były to budynki mieszkalne, biurowe, magazynowe, produkcyjne, szpitale, apteki oraz centra handlowe.

Od roku 2022 zajmujemy się generalnym wykonawstwem przebudów budynków.

Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników, realizujemy inwestycje każdego rodzaju.

Działamy głównie na terenie Trójmiasta i w jego okolicach.

zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65208950

Aktualizacja: 20.11.2023