Monter Instalacji Sanitarnych, Pracownik ogólnobudowlany

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Firma El-Pomiar Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Kaczeńce 11A, poszukuje Pracowników ogólnobudowlanych
Wymagania:
Idealny kandydat powinien:
  • posiadać wykształcenie minimum zawodowe;
  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata;
  • mile widziane podstawowe umiejętności spawalnicze;
  • posiadać umiejętność pracy pod presją czasu;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
Kluczowe zadania:
  • prace montażowe przy budowie ciepłociągów;
  • dbanie o powierzone mienie firmy.
Oferujemy:
Na tym stanowisku zapewniamy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,                     (wynagrodzenie 5000 - 8000 zł brutto; ) i terminowe wynagrodzenia,
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego.
Zgłoszenia prosimy kierować drogą telefoniczną pod numerem 58 341 31 36 lub drogą mailową na adres [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.

Aktualizacja: 12.01.2024