Monter maszyn i urządzeń okrętowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac monterskich maszyn i urządzeń i ich podzespołów, w tym:
  • demontaż mechanizmów,
  • transport międzyoperacyjny,
  • przeglądy weryfikacyjne,
  • naprawa oraz próby warsztatowe,
  • montaż i uruchamianie wyremontowanych i nowych mechanizmów na statku.
Oczekiwania:
  • wykształcenie zasadnicze lub średnie,
  • podstawowe umiejętności posługiwania się narzędziami,
  • zdolności manualne,
  • chęć zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu pracy,
  • mile widziane osoby poczatkujące w zawodzie.
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas,
  • interesującą pracę i zróżnicowane zadania na różnych typach statków,
  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, premie, dofinansowanie do wczasów).

Aktualizacja: 03.10.2023