Monter Mechanik student/uczeń

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Automatyka,
Mechanika,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Twój zakres obowiązków
  • Montaż maszyn, urządzeń i linii technologicznych
  • Wykonywanie prac montażowych na podstawie dokumentacji technicznej 2D oraz modelu 3D
  • Kontrola, weryfikacja poprawności działania zmontowanych zespołów
  • Obsługa niezbędnych narzędzi i elektronarzędzi
  • Udział w procesie uruchomienia i testowania nowoczesnych rozwiązań przemysłowych
  • Dbałość o ustalony porządek na stanowisku pracy
Nasze wymagania
  • Status ucznia lub studenta
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z montażem lub serwisem maszyn przemysłowych, będą mile widziane
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Efektywna organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz kreatywne podejście do wykonywania realizowanych zadań
  • Sumienność, uczciwość, dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność
To oferujemy
  • Zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju współpracy
  • Możliwość pracy na część etatu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesny sprzęt komputerowy, aktualne oprogramowanie
  • Aktywną i pełną wyzwań pracę przy ciekawych, zróżnicowanych projektach, w zgranym zespole
  • Otwartość i samodzielność w działaniu
Informacje o firmie
Spółka Apator Metrix to firma wysokospecjalistyczna tworząca innowacyjne urządzenia pomiarowe. Każdego dnia projektuje i produkuje coraz bardziej zaawansowane, nowoczesne i precyzyjne gazomierze, w tym urządzenia typu smart, które pozwalają nie tylko na odczyt, ale również na gromadzenie i analizę dużej ilości danych. Firma produkuje urządzenia z przeznaczeniem na rynek polski jak i inne rynki świata.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64886947
  • Data wyróżnienia: 29.06.2022
  • Data wprowadzenia: 22.06.2022