Ogłoszenie nieaktualne

Monter opakowań

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5800 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Praca za granicą
Tak

Firma Deufol Polska poszukuje osób do pracy w Polsce z możliwością wyjazdu za granicę. Umowa o pracę. Produkcja, pakowanie, zabezpieczenie towarów w skrzyniach drewnianych i na podestach. Oferujemy atrakcyjne zarobki. Praca od zaraz. Praca wyjazdowa na terenie Polski jak i w Niemczech, w Belgi, we Francji. Dojazd I zakwaterowanie na wyjazdach po naszej stronie. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i na suwnicę. 
Informacje o firmie
Deufol Polska – to pierwszy oddział w Polsce zlokalizowany w Chwaszczynie – bezpośrednio obok Gdańska i Gdyni, z dogodnym dojazdem do wszystkich terminali kontenerowych oraz obwodnicy Trójmiasta. Zakład produkcyjny wraz z magazynem przeładunkowym posiada powierzchnię 600 m2, natomiast utwardzany plac zewnętrzny to łącznie 8.000 m2 dodatkowej powierzchni operacyjnej.
Na terenie naszego zakładu zajmujemy się produkcją skrzyń, palet oraz podestów transportowych. Świadczymy usługi przeładunku, sztaunku kontenerów, jak również pakowania i zabezpieczania towaru do wysyłki.
Posiadamy niezbędny sprzęt przeładunkowy oraz flotę pojazdów, aby świadczyć pełen zakres usług dla naszych klientów.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65337258
  • Data wprowadzenia: 01.06.2023
Wróć do góry