Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Monter rurociągów okrętowych

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej,
jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie.
Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej,
pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne (mechaniczne) i lub wyższe inżynierskie
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (śruba mikrometryczna, suwmiarka)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • obsługa maszyn do prefabrykacji systemów rurarskich (giętarka, przecinarka, gwinciarka)
  • wiedza mechaniczna
  • podstawowa znajomość języka angielskiego technicznego
  • uprawnienia do pracy urządzeniach wysokociśnieniowych – mile widziane
Zadania :
  • wykonywanie prac monterskich w podziale na specjalizacje:
    • systemy rurarskie  (wodne, olejowe, paliwowe, parowe), wymienniki ciepła, hydrofory;
    • zawory
    • zbiorniki wysokiego ciśnienia, system sprężonego powietrza, reduktory, w tym:
  • demontaż i przegląd weryfikacyjny
  • naprawa, odtworzenie systemów  oraz próby warsztatowe szczelności
  • montaż i uruchomienie systemów na jednostce
  • wykonywanie nowych systemów zgodnie z dokumentacją
Oferujemy:
  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania
Jeśli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV przez przycisk „Aplikuj”
Adres
Gdynia Oksywie
inż. Jana Śmidowicza 48
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo,
Przemysł stoczniowy/offshore
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61621106
  • Data wyróżnienia: 7 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 20 czerwca 2018
  • Aktualizacja: 11 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 699
  • Wyświetleń na liście: 61 275