Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Monter ślusarskiego wyposażenia okrętowego

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej,
jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie.
Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej,
pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Oczekiwania:
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi (piły, szlifierki, wiertarki, i inne)
  • zdolności manualne
  • znajomość rysunku technicznego
  • uprawnienia do cięcia i sczepiania
  • umiejętność obsługi maszyn stacjonarnych (gilotyny, zaginarki, walce, inne)
  • umiejętność obsługi palnika – mile widziane
Zadania :
  • wykonanie i montaż konstrukcji wyposażenia - podłóg, szalunków, relingów, fundamentów, zabudów oraz innych elementów.
  • remonty włazów
  • remonty układów wydechowych

Oferujemy:
  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, inne świadczenia okazjonalne dla pracowników i dzieci)
  • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania
Jeśli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV przez przycisk „Aplikuj”
Adres
Gdynia Oksywie
inż. Jana Śmidowicza 48
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo,
Przemysł stoczniowy/offshore
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61949111
  • Data wyróżnienia: 7 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 10 października 2018
  • Aktualizacja: 11 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 711
  • Wyświetleń na liście: 64 387