Monter - spawacz, monter konstrukcji stalowych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 dni temu

Firma Zoeller Tech Sp. z o. o., największy producent zabudów pojazdów komunalnych w Polsce, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter - spawacz
Miejsce pracy: Rekowo Górne (Reda)

Opis stanowiska:
  • montowanie elementów konstrukcji stalowych zabudów pojazdów komunalnych
  • przygotowanie elementów do spawania, wykonanie krótkich spoin szczepnych
  • praca na podstawie rysunków technicznych lub instrukcji
Oczekujemy:
  • umiejętności montowania konstrukcji stalowych
  • znajomości rysunku technicznego
  • podstawowej umiejętności spawania metodą MAG 135
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu
  • dofinansowanie do wczasów
  • bony świąteczne
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • dofinansowanie do pakietów medycznych

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 18 godzin temu
587748 Zadzwoń
r...@zoell... Wyświetl e-mail
Zoeller Tech Sp. z o.o.
Adres
Rekowo Górne
Nowa 8
Ważne jeszcze 9 dni (do 25.09.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Jesteśmy największym producentem zabudów pojazdów komunalnych w Polsce . Zajmujemy pozycję lidera na rynku zagranicznym pod marką ZOELLER oraz polskim pod marką EKOCEL w zakresie dostarczania nowoczesnych rozwiązań dla firm...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Ulica i nr
Nowa 8
NIP
5870201044
zoeller.pl/
  • Numer ogłoszenia: 62422970
  • Data wyróżnienia: 11 września 2019
  • Data wprowadzenia: 3 kwietnia 2019
  • Aktualizacja: 11 września 2019
  • Wyświetleń: 441
  • Wyświetleń na liście: 25 610
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS