Ogłoszenie nieaktualne

Monter- spawacz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: TEG/71/10/2022

Twój zakres obowiązków
  • utrzymanie infrastruktury ciepłowniczej, dystrybucyjnej i przesyłowej (węzły, kotłownie, sieci) na terenie Portu Gdańskiego
  • drobne prace montażowe instalacji i urządzeń sanitarnych
  • zadania związane z naprawą drobnych awarii i usterek na infrastrukturze ciepłowniczej należącej do Portu Gdańskiego
Nasze wymagania
  • średnie wykształcenie techniczne / zawodowe
  • uprawnienia spawacza gazowego
  • uprawnienia SEP E gr. 1 oraz prawo jazdy kategorii B
  • brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 metrów
To oferujemy
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, m.in. szkolenia branżowe, zdobywanie uprawnień
  • doświadczony zespół, ciekawe zadania i fajną atmosferę
  • indywidualne wyposażenie (telefon, laptop, ubranie robocze, wysokiej jakości narzędzia pracy)
  • opiekę medyczną
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, bezpłatny dostęp do basenów)
  • eventy firmowe (Dzień Energetyka, dzień dziecka, inne)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy
Informacje o firmie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00

Aktualizacja: 27.07.2023