Monter układów elektronicznych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 23 dni temu | Nr ref: DE_mont_07_2022

Automatyka i elektronika jest twoją pasją? Uwielbiasz te małe elementy zwane przez elektroników "robaczkami", a mało kto rozumie Twoja ekscytację i euforię, gdy po godzinach z lutownicą na twoim układzie zaświeciła się mała, migająca dioda?
My to rozumiemy i podzielimy twoja ekscytację!
Jeśli tak czujesz, że spełniasz się przy automatyce i elektronice i daje Ci to masę satysfakcji, to do nas dołącz! Jeśli robisz to bo musisz, to nie pisz, poszukaj swojej drogi.
DASKO ELECTRONIC z siedzibą w Gdańsku to firma projektowo-wdrożeniowo-produkcyjna. Działamy w branży elektronicznej i elektrycznej automatyki przemysłowej - szczególnie dla branży wentylacji i klimatyzacji. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy nowej osoby!

Wymagania:
  • podstawowa wiedza o komponentach elektronicznych
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technik lutowania oraz umiejętność lutowania
  • umiejętności manualne i czytania schematów montażowych
  • znajomość i przeznaczenie poszczególnych elementów elektronicznych
 Obowiązki:
  • montaż układów elektronicznych
 Oferujemy:
  •   pracę od zaraz, przy ciekawych projektach
  •    umowa o pracę
  •   miłą atmosferę
  •   jasny system wynagradzania
  • pakiet medyczny oraz dodatkowe bonusy dla pracowników
Jeżeli jesteś osobą nastawioną na realizację celów, potrafisz pracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków- złóż swoją aplikację, bo właśnie takich osób szukamy.
Informacje o firmie
Dasko Electronic  to firma działająca na rynku od 17 lat.  Działamy w branży elektronicznej i elektronicznej automatyki przemysłowej . Klimatyzacja, wentylacja  to obszary, w których rozwijamy swoją działalność oraz systematycznie wzbogacamy wiedzę i umiejętności. Usługi świadczymy klientom indywidualnym oraz firmom i instytucjom na terenie całej Polski, jak i również zagranicy.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64866330
  • Data wyróżnienia: 25.07.2022
  • Data wprowadzenia: 07.06.2022
  • Aktualizacja: 25.07.2022