Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Ogłoszenie nieaktualne

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
4200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej dla klasy trzeciej.

Praca w godzinach 9-14, wynagrodzenie od 4200 zł brutto.

Jesteśmy małą szkołą, grupy klasowe liczą do 12 osób. Obecnie klasa 3 liczy 5 uczniów.

Standardami naszej pracy są m.in. przyjazna szkolna przestrzeń, podążanie za potrzebami uczniów i ocenianie pomagające rozwijać się.

Więcej o nas to: 
https://pruszcz.dobraedukacja.edu.pl/ 
https://www.facebook.com/DobraEdukacjaPruszcz 


 
Informacje o firmie
Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim powstała w 2018 roku. Od samego początku jej istnienia odznaczamy się gotowością do odpowiadania wyzwaniom współczesności i potrzebom naszych podopiecznych. Naszą pracę edukacyjną rozpoczynaliśmy z sześciorgiem uczniów i tak z roku na rok wyznaczamy sobie nowe cele i realizujemy je w najlepszy dla naszej Akademii sposób, zyskując zaufanie i zadowolenie naszych uczniów i ich rodziców.
W piątym roku naszej pracy powitamy siedemdziesięcioro uczniów, co jest cieszącym nas dowodem ciągłego rozwoju i piękną motywacją do podejmowania się przyszłych działań.

Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim nastawiona jest na nauczanie kooperatywne. Wiemy, że bezpośrednie doświadczanie świata, praca edukacyjna w małych grupach, a przede wszystkim dzielenie się wiedzą i wzajemne inspirowanie są dla uczniów najkorzystniejsze w rozwoju intelektualnym, jak i emocjonalnym oraz społecznym. Realizujemy działania edukacyjne, które angażują sferę poznawczą uczniów, skłaniają ich do trenowania i utrwalania podstawowych umiejętności - czytania, pisania, mówienia i myślenia, jak i rozbudzają indywidualne pasji i zachęcają do sięgania po więcej - od pierwszych klas stwarzamy możliwości do nauki języków obcych - angielskiego i hiszpańskiego. Przy tym przez cały czas dbamy o rozbudzanie samodzielności i świadomości podejmowanych działań u naszych podopiecznych.

Dzieci i młodzież tworzą Społeczność Uczniowską Akademii, która grupowo i niekiedy indywidualnie trenuje umiejętności społeczne. Mając na uwadze potrzeby rozwojowe dzieci, zapewniamy im bezpieczeństwo, jasność granic i konsekwentne działania. Dzięki temu różnowiekowe grupy, stworzone odpowiednio do ich zdiagnozowanych potrzeb, radzą sobie z edukacyjnymi wyzwaniami i osiągają swoje indywidualne sukcesy.

Atmosfera zajęć szkolnych jest przyjazna, a warunki do pozyskiwania wiedzy i nabywania nowych umiejętności są kameralne i sprzyjające rozwojowi. Nasze zaangażowanie na rzecz pracy w relacji przekłada się także na wspieranie Społeczności Rodziców i Opiekunów w radzeniu sobie z wyzwaniami wychowawczymi i edukacyjnymi, zapewniając im możliwość spotkań indywidualnych ze specjalistami, jak również oferując grupowe wydarzenia rozwojowe i działania terapeutyczne w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Instytutu Dobrej Edukacji Punktu Konsultacyjnego w Pruszczu.

Społeczność Uczących składa z ekspertów, specjalistów i praktykujących pasjonatów, dla
których edukacja jest ważna i jest postrzegana również jako relacja. Toteż w pracy nauczycielskie i mentorskiej z otwartością i zrozumieniem odpowiadamy potrzebom naszych uczniów, dostrzegając ich wyjątkowość i pracując w oparciu o ich indywidualne zasoby.

Rozwój jest dla nas istotny i dążymy, by odbywał się na każdym polu działalności Akademii Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65457246
  • Data wyróżnienia: 01.10.2023
  • Data wprowadzenia: 21.09.2023
Wróć do góry