Nauczyciel- kurs Excel

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
APLIKUJ, JEŚLI POSIADASZ:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Kwalifikacje uprawniające do nauczania danego przedmiotu (mile widziane)
  • Sumienność
  • Rzetelność
Obowiązki:
JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:
  • Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu
  • Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na rynku pracy
  • Realizacja programu o poniżej wymienionej tematyce:
    • Poznanie budowy programu Excel oraz jego możliwości na poziomie podstawowym
    • Tabele i wykresy przestawne
    • Sumy częściowe
    • Grupowanie
    • Funkcje statystyczne
    • Funkcje tekstowe
    • Funkcje daty i czasu
    • Zabezpieczenie danych w Excelu
    • Formatowanie danych
    • Tworzenie wykresów Import danych do Excela
    • Poznanie podstawowych funkcji i narzędzi umożliwiających tworzenie raportów oraz pracy z dużą ilością danych
    • Funkcje daty i czasu, format daty
    • Praca z dużą ilością danych: filtrowanie, tworzenie tabel, wstęp do tabel przestawnych
    • Zestawienie - formatowanie danych
    • Wpisywanie liczb i tekstów. Sposoby formatowania
    • Podstawowe funkcje w Excelu
    • Wstęp do Excela - omówienie budowy wstążki, budowy okna roboczego, rozszerzenia i sposoby zapisu

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64590096
  • Data wprowadzenia: 23.11.2021
  • Aktualizacja: 23.11.2021