Nauczyciel, pedagog, psycholog w szkole podstawowej

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

POSZUKUJEMY
- nauczycieli wczesnoszkolnych
- nauczycieli przedmiotowych
- terapeutów zajęciowych
- pedagogów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- realizowanie zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych
- dbanie o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć szkolnych
- udział w imprezach szkolnych
- utrzymanie stałego kontaktu z rodzicami uczniów
- wspieranie każdego ucznia w indywidualnym rozwoju

WYMAGANIA
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie zawodowe
- znajomości atrakcyjnych i różnorodnych metod pracy z nastolatkami
- chęć i otwartość do wzajemnej współpracy z uczniami, nauczycielami oraz rodzicami
- otwarty umysł i kreatywność w działaniu
- chęć ciągłego rozwoju, dobra organizacja pracy, staranność, samodzielność

MILE WIDZIANE
- doświadczenie zawodowe w alternatywnych metodach nauczania
- stypendium lub doświadczenie w pracy za granicą

OFERUJEMY
- Umowę o pracę
- Możliwość pracy na pełen lub część etatu
- Do objęcia dwie klasy z max. 16-oma uczniami
- regularne godziny pracy
- służbowy laptop
- swobodny dostęp do wszelkich niezbędnych narzędzi pracy
- Wysoki poziom organizacji pracy, kameralna atmosfera, wyjątkowy charakter placówki
- Dla osoby dojeżdżającej samochodem – położenie blisko obwodnicy
- przestrzeń do realizacji pomysłów, na które czasem brak miejsca w tradycyjnej szkole
Informacje o firmie
„Chcemy, by dziecko stawało się budowniczym samego siebie” (Maria Montessori)

Naszą misją jest wspieranie każdego dziecka w spójnym i integralnym rozwoju osobistym, intelektualnym, fizycznym i społecznym przy współpracy z rodzicami, w poszanowaniu indywidualności i godności młodego człowieka, opierając się na zasadach pedagogiki Montessori.
Nasza kadra to zespół wykształconych, zaangażowanych nauczycieli, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w szkole. Motywują wychowanków do odkrywania świata, dbają, by dzieci rozwijały się w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa i życzliwości. Pokazują, jak zarządzać własnymi emocjami oraz rozwijać zdolności i pasje.

Jeśli powyższe jest Ci bliskie - dołącz do nas!

[ukryte]

Więcej informacji o nas:
Nasza strona: www.szkolapruszcz.pl
Nasza strona FB: https://www.facebook.com/SzkolaPodstawowaAkademiaMontessori