Nauczyciel - technik dentystyczny

Ogłoszenie nieaktualne

Nauczyciel - technik dentystyczny

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna

Szkoła Policealna Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Gdańsku zatrudni  nauczyciela przedmiotu zawodowego na kierunku - technik dentystyczny (Wykonawstwo prac protetycznych, Ortodoncja, Technika dentystyczna).  Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na podany adres mailowy.

 
Informacje o firmie
Studium Pracowników Medycznych i Społecznych to zupełnie nowa jakość na rynku szkół policealnych, zbudowana na podwalinach, prowadzonych od dwudziestu lat przez „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji, szkół policealnych. Oferta Studium oparta na reformie programowej szkolnictwa zawodowego, wychodzi naprzeciw potrzebom rynku pracy. Dzięki doskonale wyszkolonej kadrze, jak również ogromnemu wachlarzowi zajęć praktycznych, kształci specjalistów z branży medycznej oraz obszaru pomocy społecznej.

Zajęcia praktyczne realizowane we własnych, profesjonalnych pracowniach i specjalistycznych gabinetach lekarskich oraz szpitalach dają absolwentom Studium możliwość zdobycia doświadczenie zawodowego, które stanowi obecnie najistotniejszy czynnik w procesie rekrutacji pracowników.
Wykłady i ćwiczenia prowadzone pod okiem wysoko wyspecjalizowanych wykładowców, nauczycieli akademickich, lekarzy i profesjonalistów w dziedzinie stomatologii, ortopedii, kosmetyki, masażu, ortoptyki, audiologii, opieki społecznej, elektroniki i informatyki medycznej sprawiają, że absolwenci szkoły osiągają wysokie wyniki na egzaminach państwowych potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkoła Policealna Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Gdańsku w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65470462
  • Data wprowadzenia: 03.10.2023
Wróć do góry