Wróć do góry

Nauczyciel wspomagający

Ogłoszenie standardowe
Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualizacja: 15 godzin temu

Nauczyciel wspomagający lub pedagog - z doświadczeniem w pracy z dziećmi wymagającymi wsparcia w nauce - takiej osoby poszukuję do pracy z moją 10-letnią córką (upośledzenie w stopniu lekkim) w formie wsparcia w nauce. 4 x w tygodniu po 2 godziny (czas i dni do uzgodnienia dogodne dla obu stron). Elastyczne godziny pracy, spokojne warunki domowe, a jednocześnie ciekawe wyzwanie polegające na realizowaniu programu szkoły podstawowej z dziewczynką myślącą inaczej niż rówieśnicy. 
Oferuję umowę zlecenie. Zasadniczo planujemy zacząć od września, ale jestem otwarta na wcześniejsze spotkania i ewentualne dni próbne.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji

M. Nerc

n...@inter... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdynia Karwiny
Ważne jeszcze 2 dni (do 31.05.2023)
  • Numer ogłoszenia: 65247906
  • Data wyróżnienia: 28.05.2023
  • Data wprowadzenia: 14.03.2023
  • Aktualizacja: 17.05.2023