Nauczyciel wychowania przedszkolnego (Jasień)

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5384 - 7583
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Chcesz dołączyć do naszego marchewkowego zespołu? :) Zdobyć doświadczenie kierunkowe? :) Każdy moment jest dobry, żeby zacząć! :)
Poszukujemy absolwentów pedagogiki przedszkolnej, wczesnoszkolnej, którzy chcą zostać nauczycielami wychowania przedszkolnego! :)
Nie wahaj się przesłać swojej aplikacji na adres mailowy:
[ukryte] - Marchewka przy ul. Marzeń 2 w Gdańsku,

Odpowiemy na interesujące nas aplikacje :)

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe edukacja przedszkolna, wczesnoszkolna,
- doświadczenie w pracy z dziećmi w różnego rodzaju instytucjach mile widziane,
- inne uzyskane kwalifikacje będą dodatkowym atutem (kursy, szkolenia, warsztaty, zainteresowania).

Obowiązki przygotowujące do wykonywania zawodu:
- prowadzenie zajęć dydaktycznych głównie metodą projektu (Program wychowania przedszkolnego T@blit),
- dbałość o należyte wypełnianie dokumentacji pedagogicznej,
- otwartość na różnorodne formy dokształcania się, samokształcenia,
- znajomość przepisów prawa oświatowego dotyczących bieżącej pracy nauczyciela,
- pełna współpraca z rodzicami dzieci oraz zespołem pozostałych specjalistów pracujących na terenie przedszkola,
- dbanie o bezpieczeństwo swych podopiecznych oraz poszanowanie dla ich indywidualności.

Przyszłym marchewkowym nauczycielom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wykształcenia, doświadczenia oraz uzyskanego stopnia awansu zawodowego,
- umowę o pracę,
- preferencyjny czas pracy - uwarunkowany uzyskanym stopniem awansu zawodowego (nauczyciel stażysta 7h, nauczyciel kontraktowy 6h, nauczyciel mianowany i dyplomowany 5h),
- pakiet szkoleń,
- szeroki wachlarz specjalistów współpracujących z przedszkolem, z których pomocy można korzystać w codziennej pracy – w tym m.in.: metodyka wychowania przedszkolnego, psychologów, terapeutów itd.,
- dofinansowanie do karty MultiSport,
- dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego,
- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
- bezpłatne posiłki i napoje ze wspaniałej własnej kuchni w przedszkolu,
- wyjścia integracyjne,
- pracę w przyjaznym zespole,
- domową i przyjazną atmosferę w pracy :)

Dlaczego właśnie My? :)
Marchewki to przedszkola prowadzone w rodzinnej atmosferze :) Stworzyliśmy miejsca, w których dzieci uczą się rozwijać swój potencjał oraz trudnej sztuki bycia ze sobą nawzajem. Pracujemy projektowo! :) Cały czas śledząc najnowsze trendy edukacyjne! :) Stawiamy na komunikację - znamy język żyrafy :) Wprowadziliśmy elementy edukacji leśnej! :) Doświadczamy, eksperymentujemy, przeżywamy! :) Często się brudzimy! ;) Dodatkowo promujemy zdrowy tryb życia. Sami gotujemy zdrowe posiłki, by mieć pełną kontrolę nad odżywianiem dzieci. Naszej kadrze gwarantujemy bardzo dobre warunki pracy poprzez m.in. umowę o pracę, całodzienne wyżywienie z naszej kuchni, szkolenia oraz pracę w prężnie rozwijającym się zespole! :)

Nie zastanawiaj się! Aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie! :)
Prosimy o dodanie klauzuli w przypadku wysyłanych aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Informacje o firmie
Marchewka to kameralne przedszkole prowadzone w rodzinnej atmosferze. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci uczą się rozwijać swój potencjał oraz trudnej sztuki bycia ze sobą nawzajem. Dodatkowo promujemy zdrowy tryb życia i zdecydowaliśmy się na zbudowanie własnej kuchni. Zrobiliśmy to po to żeby móc gotować zdrowe posiłki i mieć pełną kontrolę nad odżywianiem dzieci.

Aktualizacja: 26.02.2024