Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Anglojęzyczna placówka Gdynia International School-Preschool zatrudni od września 2023 wychowawcę grupy- nauczyciela przedszkolnego.

Miejsce: Gdynia, ul. Kapitańska 37 (Grabówek)

Oferujemy:
  • pracę na pełny etat,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, 6500-7000 zł brutto
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych,
  • szkolenia merytoryczne.
Obowiązki
  • opieka nad dziećmi przedszkolnymi,
  • prowadzenie zajęć w języku angielskim,
  • wypełnianie odpowiedniej dokumentacji.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • wykształcenie kierunkowe (pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna),
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • język angielski- poziom komunikatywny.
CV prosimy wysyłać na adres: [ukryte]

Informacje o firmie
Anglojęzyczne przedszkole z brytyjskim programem nauczania.

Aktualizacja: 26.05.2023