Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Obowiązki:
  • Codzienna organizacja i prowadzenie zajęć w klasie przedszkolnej składającej się z 16-18 dzieci w wieku 3-6 lat, zgodnie z metodą Marii Montessori.
  • Udział we własnoręcznym przygotowaniu pomocy montessoriańskich dla klasy.
  • Planowanie przestrzeni w klasie, dbanie o przygotowanie sali do zajęć.
  • Bliska współpraca z pozostałymi grupami i dyrekcją w planowaniu i realizacji rocznego planu pracy Przedszkola.
  • Utrzymywanie bliskich, przyjacielskich relacji z rodzicami dzieci, w tym tworzenie opinii semestralnych, współorganizacja zebrań i spotkań indywidualnych.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie pedagogiczne (mile widziana "edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna") LUB ewentualnie studia na ostatnim roku studiów pedagogicznych.
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym na analogicznym stanowisku.
  • Zainteresowanie metodą Marii Montessori. Mile widziane doświadczenie w pracy z tą metodą i/lub odbyte szkolenia w tym kierunku.
  • Pozytywne nastawienie do pracy, kreatywność, otwartość, życzliwość i duża porcja humoru na każdy dzień!
  • Umiejętność budowania relacji z dziećmi w wieku przedszkolnym.
  • Chęć ciągłego rozwoju i samokształcenia.
Oferujemy:
  • Pracę w pierwszym w Gdańsku przedszkolu działającym zgodnie z Metodą Marii Montessori pod okiem doświadczonych specjalistów - praktyków metody.
  • Możliwość współtworzenia i kształtowania swojego miejsca pracy - możliwość wywierania realnego wpływu na przyszłe działania Przedszkola.
  • Stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na uczciwych, atrakcyjnych warunkach.
  • Udział w kursach, szkoleniach i konferencjach.
Jak aplikować?
  • Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres e-mail podany w ogłoszeniu.
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Informacje o firmie

Domek Przedszkolaka Montessori to najstarsze i najbardziej doświadczone przedszkole działające w oparciu o metodę Marii Montessori w Gdańsku. Domek niemal od początku swojej kilkunastoletniej historii związany jest z Wrzeszczem. Obecnie, od nieco ponad 5 lat, mieści się w zabytkowym, odrestaurowanym wnętrzu budynku Willi Steffensów przy Jaśkowej Dolinie, gdzie oferuje codzienną opiekę i edukację na wysokim poziomie grupie ponad 40 dzieci podzielonych na 3 grupy. Przede wszystkim jednak Domek Przedszkolaka Montessori to zespół pedagogów, wychowawców, nauczycieli, współpracowników a także, a może przede wszystkim rodziców zaangażowanych w wychowanie najmłodszych.

Więcej informacji nt. Domku można znaleźć na profilu na Facebooku:

Aktualizacja: 07.08.2023