Ogłoszenie nieaktualne

Nocny Audytor

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Radisson Blu Hotel, Sopot to nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel zlokalizowany w kameralnej części Sopotu w odległości zaledwie 250 metrów od plaży. Architektura obiektu, połączona z jego wyjątkowym położeniem, doskonale sprzyja regeneracji, a także daje impuls dla rozwijania całorocznej oferty kulturowej czy prozdrowotnej dedykowanej mieszkańcom Trójmiasta.
Do dyspozycji Gości pozostaje 219 komfortowych pokoi w autorskich aranżacjach, strefa Wellness z 12 gabinetami oferującymi różnorodne metody pielęgnacji i kosmetologii, strefa basenowa oraz saunarium, profesjonalna przestrzeń fitness, a także Joga House. Ofertę uzupełnia restauracja ze śródziemnomorskim menu, szerokim wyborem win z własnej winnicy w Dolinie Rodanu oraz lokalnie ważonym piwem. Radisson Blu Hotel, Sopot to również nowy wymiar spotkań. Hotel dysponuje największą przestrzenią konferencyjną w Trójmieście z oryginalnie zaprojektowanym, multifunkcjonalnym pawilonem.

                               Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                             Miejsce pracy: Sopot

ZAKRES ZADAŃ:
  • wystawianie dokumentów rozliczeniowych oraz weryfikacja ich poprawności
  • wykonywanie nocnego audytu hotelu
  • obsługa Gości
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość systemu Opera i/lub Fidelio
NASZE OCZEKIWANIA:
  • doświadczenie w pracy w hotelu przy bezpośredniej obsłudze gości
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych
  • dbałość o prezencję i znajomość zasad savoir vivre
CO OFERUJEMY:
  • możliwość wzbogacenia doświadczenia w organizacji należącej do największej na świecie firmy hotelarskiej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenia grupowe, karta Multisport
  • komfortowe warunki pracy –lunche pracownicze w preferencyjnej cenie
  • stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach Radisson na całym świecie również dla rodziny i przyjaciół
  • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych
  • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR
  • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi
  • szansę rozwoju zawodowego w ramach hoteli w Polsce i za granicą

Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa , spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Zapraszamy do wysłania CV na adres:  [ukryte]  z dopiskiem Nocny Audytor

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 1, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Aplikując zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Hossa.biz Sp. z o.o. Pańskich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym a także na przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz potwierdza Pani/Pan, że został/a poinformowany/a: o przysługujących Pani/Panu prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności swojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania Pani/Pana danych oraz celu ich przetwarzania - zgodnie z niniejszą klauzulą informacyjną.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.

Aktualizacja: 10.10.2023