Obsługa klienta, pomocnik pilarza, kierowca kat B, magazynier

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko :
  • obsługa klienta, pomocnik pilarza, kierowca kat. B, magazynier
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat B - bus do 3.5 tony
  • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
  • dokładność
Dodatkowe:
  • umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi
  • mile widziane ogólne umiejętności przy pracach stolarskich
Nie wiesz czy sobie poradzisz a lubisz prace w drewnie - pomożemy, przyuczymy - wystarczy chcieć.

Mile widziane bliskie miejsce zamieszkania od miejsca pracy.

Obowiązki:
  • prowadzenie samochodu z plandeką
  • załadunek, rozładunek , obsługa magazynu
Dodatkowo :
  • Obsługa maszyn stolarskich.
  • Obsługa klienta na sklepie - pomoc doradztwo.
  • Dbanie o stanowisko pracy i maszyny.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Miłą atmosferę
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Kawę z expresu
Lokalizacja:

Gdańsk-Przymorze ul. Krzywoustego 25

CV z zdjęciem prosimy wysyłać na adres :
[ukryte]

Informacje o firmie
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą płyt meblowych ,blatów, sklejek oraz akcesoriów meblowych. Świadczymy usługi z zakresu cięcia, oklejania i transportu zakupionych płyt.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64317376
  • Data wyróżnienia: 20 sierpnia 2021
  • Data wprowadzenia: 9 czerwca 2021
  • Aktualizacja: 20 sierpnia 2021
  • Wyświetleń: 2 756
  • Wyświetleń na liście: 47 522