Obsługa Klienta / Xero / Asystent Drukarzy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Poszukujemy osoby gotowej do pracy w naszej drukarni.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, cierpliwą i dokładną oraz otwartą na pracę w grupie - zapraszamy na spotkanie.

Wymagania:
  • dyspozycyjność - zależy nam na elastyczności. Pracujemy w systemie zmianowym.
  • komunikatywność - szukamy osoby, która będzie miała kontakt z klientem. Potrzebna do tego jest miła aparycja, charyzma i cierpliwość.
  • dokładność - potrzebujemy osoby, która będzie sumiennie wykonywać powierzone jej obowiązki. Oprócz obsługi klienta będziemy potrzebowali pomocy w produkcji (maszyny introligatorskie) oraz obsługi kserokopiarek więc zdolności manualne na pewno się przydadzą
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - na pokładzie mamy zarówno komputery Mac jak i PC, znajomość obydwu środowisk była by super ;)
  • znajomość oprogramowania graficznego (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop - nie jest to konieczne, nie szukamy grafika, ale znajomość tych programów przyda się do obsługi klienta)
  • wysoka kultura osobista - to ważne w zasadzie wszędzie ale my zwracamy na to szczególną uwagę - obsługujmy klientów tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni. No i tak, żeby wrócili ;).
  • podstawowa znajomość języka angielskiego - nasz punkt mieści się w dzielnicy biznesowej Gdańska oraz w pobliżu Uniwersytetu Gdańskiego. Fajnie by było, gdyby zagraniczni goście czuli się u nas dobrze. Znajomość języka niemieckiego to dodatkowy atut.
  • poszukujemy osób do dłuższej współpracy
Obowiązki :
  • obsługa klienta - to główna i najważniejsza część naszych oczekiwań. Poszukujemy osoby miłej i komunikatywnej.  Oprócz tego do obowiązków należeć będzie drukowanie, kserowanie, wdrażanie większych zleceń w bazę danych i szereg innych drobnych usług, o których opowiemy więcej na spotkaniu.
  • kontrola jakości - potrzebujemy osoby odpowiedzialnej, trzymającej kontrolę nad jakością naszych produktów.
  • obsługa urządzeń poligraficznych i prace introligatorskie -  potrzebujemy osób do pomocy przy tworzeniu naszych produktów czyli wizytówek, katalogów, ulotek, książek itp. Doświadczenie w tych kwestiach jest mile widziane, ale zaangażowanie i chęć poznania tej branży na początek mogą wystarczyć.
Co oferujemy :
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole - ciągle uważamy się za młodych i kreatywnych ;)
  • możliwość rozwoju i długotrwałą współpracę - mamy spore ambicje i dużo energii żeby stworzyć fajną, rozpoznawalną markę. Zależy nam na zbudowaniu zaufania i długofalowej relacji biznesowej. Krótko mówiąc, nie jest to oferta pracy wakacyjnej.
  • szkolenie z zakresu obsługi urządzeń poligraficznych i introligatorskich - niezależnie od tego czy masz doświadczenie w branży czy nie, przeszkolimy Cię z obsługi maszyn, które posiadamy w punkcie.
  • elastyczne warunki - rozumiemy i chcemy być rozumiani, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
CV w formacie PDF prosimy przesyłać na adres e-mail: [ukryte]
Informacje o firmie
Jesteśmy młodą drukarnią kreatywną, szukającej ludzi gotowych do uczestnictwa w rozwoju naszej firmy. Gwarantujemy wesołą atmosferę, godne wynagrodzenie i dynamiczną ścieżkę rozwoju.

Zapraszamy na nasze kanały w social mediach:
Facebook: https://www.facebook.com/printstacja/
Instagram: https://www.instagram.com/printstacja/?hl=pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 62531605
  • Data wyróżnienia: 24 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 15 maja 2019
  • Aktualizacja: 2 lipca 2021
  • Wyświetleń: 1 753
  • Wyświetleń na liście: 29 727