Obsługa Klienta z językiem niemieckim

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
44 - 47
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 15 dni temu | Nr ref: MNM GDA DE

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowiska ze znajomością języków obcych.
Zapraszam do udziału w rekrutacji:
Szkolenie i praca w biurze: Gdańsk-Oliwia

Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego

Dołącz do naszego zespołu i zdobywaj doświadczenie
Obecnie rekrutacja odbywa się w formie zdalnej.
Nie zwlekaj wyślij swoje CV już dziś

Zakres obowiązków:
  • telefoniczna pomoc Klientom
  • mailowy kontakt z Klientem
  • podtrzymywanie i rozwój relacji z Klientem
  • administracja baz danych: wprowadzanie danych i zmiana danych

Co jest dla nas istotne?
  • znajomość jednego z języków na poziomie C1: niemiecki
  • znajomość j. polskiego lub angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • motywacja do osiągania celów projektowych
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym
  • nie oczekujemy doświadczenia w obsłudze klienta – wszystkiego co istotne nauczymy Cię od podstaw!

W ramach współpracy z nami oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stawki gwarantowanej i premii
  • możliwość pracy zdalnej lub w naszym biurze w Warszawie, Krakowie lub Gdańsku
  • profesjonalne szkolenie wstępne, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę z zakresu obsługi Klienta
  • wsparcie merytoryczne lidera na każdym etapie współpracy
  • kartę Multisport oraz zniżki i darmowe oferty na usługi naszych klientów
  • elastyczny czas pracy
  • konkursy tematyczne
  • pracę w zespole, w atmosferze wzajemnego poszanowania i wsparcia
Jeśli uważasz, że to idealna praca dla Ciebie - wyślij swoje CV.

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.
Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.
Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/
Informacje o firmie

Armatis to połączenie profesjonalizmu i komfortowych warunków pracy. Jesteśmy międzynarodowym specjalistą w zakresie obsługi klienta. Obsługujemy czaty, maile oraz połączenia przychodzące i wychodzące, zarówno w języku polskim, jak i językach obcych.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 21 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 15 dni temu

Armatis Polska Sp. z o.o.

512091... Wyświetl numer
r...@armat... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
Ważne jeszcze 77 dni (do 22.09.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64829943
  • Data wyróżnienia: 22.06.2022
  • Data wprowadzenia: 11.05.2022
  • Aktualizacja: 22.06.2022
Zadzwoń SMS