Obsługa Klienta - zakład fotograficzny

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 600
Wynagrodzenie brutto (do)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Grafika / Fotografia / Reklama,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 8 miesięcy temu

Jeśli:
  • szanujesz siebie i drugiego człowieka
  • jesteś osobą odpowiedzialną i zawsze szukasz rozwiązań, a nie problemów
  • wykonujesz każdą czynność od początku do końca z zachowaniem estetyki pracy
  • masz doświadczenie w obsłudze cyfrowej lustrzanki (pracujemy w systemie NIKON)
  • lubisz i umiesz wykonywać innym fotografie (głównie portretowe)
  • masz w sobie ogień do działania, a zarazem lubisz pracę wykonywaną w 90% stacjonarnie i w wielu przypadkach powtarzalnie dla tych samych biurowych czynności
  • umiesz współpracować
  • masz podzielność uwagi i umiesz rozplanować sobie wielozakresowy plan działań
  • lubisz kontakt z ludźmi (również tymi najmłodszymi) oraz potrafisz ich słuchać, rozmawiać z nimi i dopasowywać zawsze odpowiednie rozwiązanie
  • nie straszne są dla Ciebie wiersze i kolumny Excela, tabelki, statystyki oraz zadania typowo „papierkowe”
  • obsługa komputera nie sprawia Ci problemów (sprawnie radzisz sobie w  programach typu Photoshop i oknach przeglądarki internetowej)
  • zależy Ci na jasnych zasadach, udanej współpracy i zgranym zespole
  • w sytuacjach stresowych umiesz się opanować, stosując sposoby skuteczne i dopasowane do danej sytuacji
  • każdy dzień traktujesz jak nową przygodę, a jednocześnie nie zrażają Cię powtarzające się czynności
  • a na to wszystko, każdego dnia starasz się coraz lepiej kreować swoje życie
… to być może właśnie na Ciebie czekamy.
Informacje o firmie
Kilka słów o nas
Firma, którą tworzymy, wynika z pasji i chęci doskonalenia się każdego dnia. Branża fotograficzna nam to w pełni umożliwia. Każdego dnia, stawia ona przed nami nowe wyzwania, które pokazują nam jak jesteśmy ważni i potrzebni.

Praca w zakładzie fotograficznym nie należy do łatwych. Jest ona dla osób wytrzymałych zarówno psychicznie i fizycznie. Do okresu najbardziej wymagającego zalicza się okres od listopada do stycznia włącznie, kiedy doświadczamy kumulacji w realizowaniu większości tego, co posiadamy w ofercie. Jest to jedyny okres w ciągu roku, który jest tak bardzo wymagający, że nazwaliśmy go wewnętrznie „testem osobowości”. Do tej pory, ten kto go wytrzymał, jest z nami do dzisiaj, dlatego masz gwarancję, że jeśli to Ty dołączysz do naszego grona, będziesz pracować z najlepszymi.

Wszystko, czego się podejmujemy, wykonujemy „Jak Dla Siebie”. Wzajemne wsparcie i szacunek, jasne zasady oraz wspaniali i zadowoleni klienci to nasza podstawa działania. Wychodzimy z założenia, że wszystko można udoskonalić, nawet wtedy, kiedy już się to udoskonali  a przed nami jeszcze wiele, wiele pracy.

Weź również pod uwagę, że jesteśmy w fazie mocnego rozwoju. Dużo zmieniamy w codziennych nawykach i wykonywanych czynnościach. To, co na dziś obowiązuje, może się okazać w ciągu najbliższych tygodni lub miesięcy, że zostanie usunięte lub udoskonalone. Czasem, zmiana ta będzie dotyczyła zmiany miejsca przechowywania zszywacza, a czasem będzie to całkowita reorganizacja cyklu dnia pracy i obsługi klientów.
Jakie będziesz mieć obowiązki na tym stanowisku:

PODSTAWY
1 część zakresu obowiązków:
  • obsługa telefoniczna oraz poczty e-mail
  • obsługa klienta bezpośrednio w punkcie
  • przyjmowanie zamówień od klienta na miejscu, i przez internet (wg ustalonego porządku i segregacji, właściwa obsługa programów i tabel do zarządzania zamówieniami, czyli kto, co, ile i jak – zachowanie porządku dla każdego zamówienia i wykonywanej czynności)
  • bezbłędne wykonywanie zdjęć do dokumentów (nasza firma ma 100% skuteczności wykonywania poprawnych zdjęć) – z naszej strony zapewnimy Ci przeszkolenie w tym zakresie
  • wydawanie zamówień (obsługa kasy fiskalnej, terminala do płatności kartą, wystawianie faktur)
SAMODZIELNOŚĆ
2 część zakresu obowiązków:
  • obsługa drukarek i plotera
  • obsługa skanera, skanowanie slajdów, klisz, wydruków
  • projektowanie do późniejszego druku i produktów sublimacyjnych
  • wykonywanie i retusz zdjęć portretowych
  • z czasem (w perspektywie 2-4 miesięcy) i po odpowiednim przeszkoleniu możliwa aktualizacja stanowiska i zakresu obowiązków
Wymagania
  • istotne jest dla nas, czy jesteś osobą o predyspozycjach i cechach opisanych na samej górze tego ogłoszenia (szczególnie zwróć uwagę na charakter pracy, która jest pracą stacjonarną w powtarzalnych czynnościach ale jednocześnie ze sporym zakresem obowiązków, które niejednokrotnie trzeba wykonywać „jednocześnie”)
  • sumienne i sprawne (pod presją czasu) wykonywanie powierzonych zadań od początku do końca
  • dostępność w co drugą sobotę (10:00 – 16:00) lub dostępność w każdą sobotę w zamian za 6 godzin mniej w ciągu tygodnia
  • posiadanie własnej działalności (opcjonalnie) – korzyść dla obu stron
  • naturalny uśmiech i pogoda ducha
  • pozytywne nastawienie
  • energia w działaniu
  • znajomość obsługi lustrzanki cyfrowej (pracujemy w systemie NIKON)
  • nie wymagamy doświadczenia z innego zakładu fotograficznego, choć jeśli takie posiadasz, z pewnością weźmiemy to pod uwagę
  • umiejętność sprawnego pisania na klawiaturze
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód
  • z racji lokalizacji naszej firmy i porannych korków, oferta pracy skierowana jest szczególnie do osób mieszkających w niewielkiej odległości
Więcej, bardzo istotnych informacji (m.in. o tym jak poprawnie aplikować) znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapoznaj się również z naszą Kulturą Organizacyjną.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62272862
  • Data wyróżnienia: 11 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 11 lutego 2019
  • Aktualizacja: 12 lutego 2019
  • Wyświetleń: 1 318
  • Wyświetleń na liście: 24 615