Obsługa wydarzeń kulturalno-sportowych

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sztuka / Rozrywka / Kultura
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 6 miesięcy temu | Nr ref: 1/TROJ/2019

Witam serdecznie,
Nasza firma prężnie działa i rozwija się od kilku lat.

Zatrudniamy kilkanaście tysięcy osób w całej Polsce, proponując godziwe stawki i pracę w przyjemnych okolicznościach.

Wszystko to składa się na nasz sukces, dołącz i Ty!

Kim jesteśmy?
Od 2010 roku mieliśmy przyjemność zrekrutować i zatrudnić dziesiątki tysięcy osób do obsługi imprez kulturalno- sportowych na terenie całego kraju. W każdy weekend w Polsce odbywają się setki a czasami tysiące niesamowitych koncertów, gal boksu, imprez firmowych, spotkań autorskich i wiele innych wydarzeń których nie sposób wymienić.

Dzięki nam wiele osób miało niepowtarzalną okazję obejrzeć za darmo
1. koncerty: Beyonce, Jay-Z, Ed Sheeran, Madonna, Metalica, Iron Maiden, Guns’n’Roses, Katy Perry, Kylie Minogue, Robbie Williams, Tini, Depeche Mode, Korn, Rihanna, AC DC (i wiele wiele wiele innych) a niektórzy także poznać osobiście w/w gwiazdy i towarzyszyć im podczas tras koncertowych po Polsce (a nawet za granicą).

2. Imprezy sportowe: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, Euro, Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej, Liga Światowa w Piłce nożnej, Mistrzostwa Europy w Triathlonie, Mistrzostwa w Żużlu, Hokeju, Piłce Ręcznej (i wiele wiele innych mistrzostw Świata/Europy),

Co więcej –otrzymują za to wynagrodzenie.

Co należy zrobić?
Praca u nas jest pracą totalnie dorywczą, czyli to Ty decydujesz na które zlecenia się zapisujesz, nie mamy żadnych limitów w zapisach, a na każdą imprezę otrzymujesz od nas wiadomość SMS z możliwością zapisu.

Kogo zapisujemy?
1. Musisz być osobą pełnoletnią (bezwzględnie), nie mamy jednak górnej granicy wieku,
2. Musisz być osobą niekaraną (podpisujesz oświadczenie o niekaralności razem z umową- nie potrzebujemy zaświadczeń sądowych),
3. Musisz znać obowiązujące przepisy

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do wysłania adresu mailowego na którego będziemy mogli wysłać szczegóły współpracy :-)

Pozdrawiam serdecznie
Milena

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62781096
  • Data wyróżnienia: 11 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 11 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 12 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 1 343
  • Wyświetleń na liście: 17 121