Od zaraz - osoba do kompletowania zamówień

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
18
Wynagrodzenie brutto (do)
18
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi,
Serwis / usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 4 dni temu

Od zaraz poszukujemy osób do pracy dorywczej polegającej na kompletowaniu zestawów do budowy drukarek 3D, nie jest wymagana żadna wiedza techniczna jedynie skrupulatność ,dokładność i chęć do pracy :)  Zapraszamy do naszego zespołu studentów takich kierunków automatyka / mechanika / elektronika :) 
W ramach Twoich obowiązków będzie należało kompletowanie zestawów połączeniowych (śrub i podkładek) oraz elektronicznych elementów drukarek 3D w zestawy w oparciu o szczegółową specyfikację opisaną zdjęciami.

Czas pracy w przedziale godzin 6:00 - 16.00 - możesz wykonywać swoje zadania w dowolnym czasie - rozliczany jesteś za każdą godzinę pracy.

Praca dorywcza w fajnym zespole :) Możliwe stałe zlecenie przez cały miesiąc.

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 18,30 zł brutto / h.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji klikając przycisk APLIKUJ 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom Grzegorz Szczechowiak. Zastrzegamy sobie możliwość́ kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Madkom Grzegorz Szczechowiak, z siedzibą w Gdyni (81-439), ul. Władysława Syrokomli 3a
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych rekrutacja@hobbystore.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji (w przypadku wyrażenia zgody) - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji do której aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, przez okres nie dłuższy niż 3 lata od złożenia aplikacji.
5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63810765
  • Data wyróżnienia: 14 stycznia 2021
  • Data wprowadzenia: 9 października 2020
  • Aktualizacja: 12 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 7 438
  • Wyświetleń na liście: 31 008