Office Assistant | Asystent /-ka Biura | komfortowa praca biurowa

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Office Assistant w Gonito odpowiada za bieżącą obsługę biura Gonito w Gdyni. Od skutecznego działania tej osoby zależy dobre samopoczucie i komfort pracy  wszystkich pracowników Firmy. Bo  sprawny przepływ dokumentów, świetna kawa  (zaopatrzenie i konserwacja ekspresów) i sprawne sprzęty biurowe️ ️    (konserwacja i zaopatrzenie ich w materiały eksploatacyjne) to wynik pracy właściwej osoby na właściwym miejscu .
Office Assistant jest twarzą Firmy, godnie ją reprezentuje w kontaktach z dostawcami, kurierami, w urzędach oraz kontaktuje się ze wszystkimi pracownikami i pośredniczy między nimi a Zarządem Firmy, zgłaszając potrzeby i wychodząc z inicjatywą pod kątem ich realizacji .

Twoje główne obowiązki na tym stanowisku:
Osoba na tym stanowisku w Gonito jest odpowiedzialna za planowanie, organizowanie i nadzór nad wszystkimi procesami związanymi z działaniem biura, a w szczególności:
  • zaopatrywanie biura w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze;
  • przygotowywanie miejsc pracy dla nowych pracowników (meble, sprzęt, narzędzia pracy, karty dostępu, itp.);
  • kontakty z dostawcami i kontrahentami - negocjowanie i wybór najkorzystniejszych ofert (wynajem biur, dzierżawa sprzętu, serwisowanie urządzeń biurowych, zakup i wymiana nowego sprzętu);
  • optymalizacja kosztów biurowych;
  • organizacja i obsługa różnorodnych spotkań odbywających się w Gonito;
  • terminowe przesyłanie korespondencji służbowej;
  • przygotowywanie rozliczeń i porządkowanie dokumentacji;
  • egzekwowanie zapisów regulaminu Firmy związanego z korzystaniem z części wspólnych w biurach;
Od Kandydatek/Kandydatów oczekujemy:
  • min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - w dynamicznym i wielozadaniowym środowisku pracy;
  • doskonałych umiejętności komunikacyjne i interpersonalnych w tym: praktyczna znajomość technik negocjacji, umiejętność rozwiązywania konfliktów;
  • nastawienia na współpracę z ludźmi (“dusza towarzystwa”);
  • nastawienia na budowanie pozytywnych doświadczeń Klienta (customer experience wewn. i zewn.);
  • silnego zorientowania na rezultaty i optymalizację pracy;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2;
Wyślij swoje CV klikając na przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (dla osób uczących się) lub o współpracę (B2B);
  • szkolenia z zakresu stanowiska, oferty i usług Gonito;
  • stawkę ustalamy na bazie Twoich kompetencji - porozmawiajmy!
  • realny wpływ na rozwój Firmy będącej liderem w swojej branży;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • ambitny i zaangażowany Zespół;
  • pyszną kawę, słodycze, owoce w biurze;
ZAPRASZAMY do aplikowania osoby z pozytywnym nastawieniem, z podejściem "DA SIĘ!" i z wrodzoną inicjatywą. Szukamy osoby dynamicznej, obrotnej i kochającej pracę z ludźmi. Spróbuj swoich sił!
Informacje o firmie

Gonito to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Od ponad pięciu lat aktywnie działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie sprzedażowej w Europie. Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako lider na rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami w Polsce i Europie oraz dynamicznym rozwojem, poszerzamy nasz już ponad 150-osobowy Zespół i zapraszamy do niego również Ciebie!

Musisz wiedzieć, że Gonito to przede wszystkim energiczni, kreatywni i otwarci ludzie. Nie zwlekaj, aplikuj!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64554892
  • Data wyróżnienia: 22.06.2022
  • Data wprowadzenia: 02.11.2021
  • Aktualizacja: 17.06.2022