Ogłoszenie o pracę dla - kierowca magazynier - w firmie cateringowej

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Kurierzy / Dostawcy,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Ogłoszenie o pracę dla - kierowca, magazynier - w firmie cateringowej.

Firma cateringowa z siedzibą w Gdańsk poszukuje kierowcy magazyniera, który będzie odpowiedzialny za dostarczanie żywności i innych towarów do naszych klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy kierowcy magazyniera
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa podczas transportu towarów
  • Dokładność i punktualność
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Dyspozycyjność i elastyczność w pracy
  • Mile widziana znajomość branży cateringowej
Obowiązki:
  • Dostarczanie żywności i innych towarów do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Odpowiedzialność za stan towarów podczas transportu
  • Wsparcie w pracach magazynowych, w tym załadunku i rozładunku towarów
  • Realizacja zamówień zgodnie z wymaganiami klientów
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z transportem towarów
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie cateringowej
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy (samochód dostawczy)
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu
Jeśli jesteś zainteresowany/-a pracą w dynamicznej firmie cateringowej, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z dopiskiem "Kierowca magazynier".

Aktualizacja: 01.04.2023