Ogłoszenie nieaktualne

Ogrodnik / Konserwator

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Ogrodnictwo / Florystyka,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Aqua House to obiekt położony tuż obok Aquaparku w pobliżu plaży i nadmorskich alejek.

Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

OGRODNIK / KONSERWATOR

Zakres obowiązków:
Dbanie o tereny zielone, drobne naprawy, współpraca z Panią pokojową, drobne naprawy w pokojach hotelowych, dbanie o utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym i parkingu.

Wymagania: Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi maszyn ogrodniczych, wiertarki, wkrętarki itp. ,dokładność, punktualność, sumienność i dobra organizacja pracy, pozytywne nastawienie i dbałość o dobrą atmosferę w codziennej pracy, Umiejętność pracy w zespole, Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy :

- Stabilne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, premie za sumienność.
- Przyjazną atmosferę w zespole.
- Możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowego projektu hotelowego.

CV prosimy kierować na adres: [ukryte]
W tytule maila, prosimy o podanie stanowiska o które ubiega się kandydat.