Operator CNC - Obróbka Skrawaniem

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4800 - 6200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Mechanika,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Główne obowiązki:
  • programowanie tokarek lub frezarek CNC,
  • odpowiedzialność za jakość wykonanych elementów i monitorowanie wyników swojej pracy,
  • udział w ustalaniu priorytetów i harmonogramowaniu zadań na swoim stanowisku produkcyjnym,
  • optymalizacja procesu produkcyjnego,
  • postępowanie zgodnie z kartą technologiczną,
  • dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do obrabiarki,
  • współpraca z członkami poszczególnych Zespołów,
  • samodzielne oprawianie i wymiarowanie narzędzi,
  • dbanie o powierzone mienie oraz o porządek na stanowisku.
Wymagania:
  • doświadczenie w branży obróbki skrawaniem,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • znajomość operacji tokarskich lub frezarskich,
  • znajomość oprogramowania Mazatrol lub Sinumerik,
  • zaangażowanie oraz dbałość o relacje pomiędzy członkami poszczególnych Zespołów,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach konwencjonalnych.

Oferujemy:
  • pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,
  • technologie najnowszej generacji – wkrótce otwieramy jedną z najnowocześniejszych Malarni w Polsce, która zapewnia systemy malowania proszkowego pracujące w trybie automatycznym
    i półautomatycznym. Naszym atutem jest także proces malowania kataforetycznego, jak również system transportu podwieszanego w technologii Power&Free (P&F),
  • elastyczny model wdrażania do Organizacji – możesz poszerzyć swoją wiedzę, poznając różne obszary i procesy,
  • nieustanny rozwój – możesz zmienić stanowisko, zespół lub obszar zgodnie z Twoimi preferencjami i potrzebami firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.
Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i ceniący wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
[ukryte]
lub kontakt telefoniczny:
+48 [ukryte] nbsp;
Informacje o firmie
Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 62674516
  • Data wyróżnienia: 02.05.2022
  • Data wprowadzenia: 04.07.2019
  • Aktualizacja: 03.06.2022