Operator CNC - Obróbka Skrawaniem

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Mechanika,
Produkcja,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

                         Z.P.ALEXANDER w Chwaszczynie k/Gdyni
to jedna z wiodących firm produkujących zabawki, z wyodrębnionym działem narzędziowym i wtryskowym.
Od wielu lat dostarczamy nasze wyroby do firm z branży automotive, opakowań, urządzeń pomiarowych, gospodarstwa domowego, zabawek, elektrotechniki, itp.
Posiadamy nowoczesną fabrykę. Jesteśmy firmą innowacyjną i stale inwestującą w rozwój. Posiadamy szereg certyfikatów i wyróżnień, w tym m. innymi ISO 9001:2009.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Operator CNC - Obróbka Skrawaniem
Miejsce pracy: Chwaszczyno k/Gdyni
Region: pomorskie

Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność i systematyczność,
  • gotowość pracy na 2-3 zmiany,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
  • chęć przyuczenia do zawodu.
Zakres obowiązków:
  • programowanie tokarek lub frezarek CNC,
  • odpowiedzialność za jakość wykonanych elementów i monitorowanie wyników swojej pracy,
  • postępowanie zgodnie z kartą technologiczną,
  • dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do obrabiarki,
  • samodzielne oprawianie i wymiarowanie narzędzi,
  • dbanie o powierzone mienie oraz o porządek na stanowisku.
Oferujemy:
  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilna pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych na całym świecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy
  • Możliwość stałego podwyższania kwalifikacji
  • Budowę długofalowej ścieżki kariery
  • Możliwość wyrobienie uprawnień na wózek widłowy
Dlaczego warto u nas pracować?

Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca dynamicznie rozwijającej się firmie ?
Dołącz do naszego zespołu!
Jesteśmy zawsze otwarci na utalentowanych ludzi!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na e-mail
[ukryte]
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64832325
  • Data wyróżnienia: 13.05.2022
  • Data wprowadzenia: 13.05.2022
  • Aktualizacja: 13.05.2022