Operator CNC/ Pomocnik ОПЕРАТОР ЧПУ/ ПОМОЩНИК

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 dni temu

OPERATOR CNC/ POMOCNIK – ОПЕРАТОР ЧПУ/ ПОМОЩНИК

Miejsce pracy: Gdańsk,
Работа в г. Гданьск

Twój zakres obowiązków
Praca w zakładzie, produkującym klocki hamulcowe.

 Твои обязанности
Работа на заводе, который изготовляет тормозные диски.

Nasze wymagania:

-mężczyźni z doświadczeniem zawodowym i najlepiej ze znajomością języka polskiego,
-znajomość rysunku  technicznego,
-produkcja tarczy hamulcowych i elementów metalowych,
-praca z systemem FANUC - maszyny nowego typu, nie manualne.

 Наши требования:
-Mужчины до 45 лет с опытом работы и пониманием польского языка.
-читать чертежи
 -изготавливать тормозные диски и металлические элементы,
-работа с системой FANUC- современные, не мануальные машины

Оferujemy:
  • Stawki od 22 zł  brutto dla pomocnika bez doświadczenia z maszynami,
  • Od 24 zl brutto dla specialisty (stawka rośnie wraz ze wzrostem doświadczenia),
  • 220-280 godzin miesięcznie, zmiany dzienne i nocne,
  • zakwaterowanie  (lub dopłata do zakwaterowania),
  • zaliczki co tydzień,
  • audyty bezpieczeństwa,
  • system premiowy za polecenie kandydata do 600 zł,
  • koordynator mówiący po ukraińsku i rosyjsku,
  • nowoczesne i bezpieczne warunki pracy,
  • nowoczesne hale z automatami do żywności i napojów,
  • pomoc i kontrola dokumentów legalizacyjnych,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • bezpłatny parking samochodowy i rowerowy,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.
Предлагаем:
  • Ставки от 22 злотых брутто для помощника (без опыта на станках)
  • От 24 злотых брутто для специалиста  (растет по мере увеличения опыта)
  • 220-280 часов в месяц, дневные и ночные смены
  • проживание (+ к ставке если жилье собственное)
  • авансы каждую неделю
  • аудиты безопасности
  • бонусная система за рекомендацию кандидата до 600 злотых
  • координатор говорящий на украинском и русском языке
  • современные и безопасные условия работы
  • современные цеха с автоматами с едой и напитками
  • помощь и контроль документов для легализации
  • медицинское страхование
  • бесплатная авто и вело парковка
  • официальное трудоустройство по Umowa Zlecenia с возможностью перейти на umowę o Pracy.

We Can Do It! :)
Informacje o firmie
WE CAN DO HR jest profesjonalną agencją pośrednictwa pracy prężnie działającą na rynku europejskim - w szczególności w krajach Skandynawii.
Dzięki specjalizacji w sektorze budowlanym i stałej, wieloletniej współpracy z największymi przedsiębiorcami w Europie proponujemy doskonałe oferty pracy dla specjalistów budowlanych, wykończeniowych, remontowych i produkcyjnych.
Przez cały rok prowadzimy rekrutacje stałe, zapewniamy też atrakcyjną prace sezonową i tymczasową gwarantując przy tym pełną obsługę kadrową.
Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

WE CAN DO It — это профессиональное агентство по трудоустройству, динамично работающее на европейском рынке.
Благодаря постоянному, долгосрочному сотрудничеству с крупнейшими предпринимателями Европы, мы предлагаем отличные вакансии для специалистов легкой и тяжелой промышленности и людей без опыта работы.
Мы зарегистрированы в Европейской базе агентств по трудоустройству под номером 11686.
Наша команда берет на себя все формальности, связанные с легализацией в Польше, нам полностью доверились тысячи сотрудников.
Не ждите больше, посмотрите, как много мы можем сделать вместе. Отправьте свое резюме, а мы сделаем все остальное.
We Can Do It!

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualizacja: 5 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 9 dni temu
Aktualizacja: 12 dni temu
Aktualizacja: 2 dni temu
Aktualizacja: 24 dni temu

We Can Do HR

733402... Wyświetl numer
p...@wecan... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
pl. Kaszubski 8
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 3 dni (do 17.08.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64626145
  • Data wyróżnienia: 16.12.2021
  • Data wprowadzenia: 16.12.2021
  • Aktualizacja: 11.08.2022
Zadzwoń SMS